Najlepszą słuchaczką w roku szkolnym 2010/2011 

została Ewelina Majdak z klasy IIA techniki dentystycznej.

 

Najlepszą słuchaczką w roku szkolnym 2021/2022 

została Maria Andrianow  z klasy III  techniki dentystycznej.

Mistrzem precyzji techniki ortodontycznej 2015

została Katarzyna Walas.

 

Mistrzem precyzji techniki ortodontycznej 2016

została Marta Gulczyńska.

 

Mistrzem precyzji techniki ortodontycznej 2018

została Natalia Reszewicz, ponadto wyróżniono Sandrę Kołt.

Laureaci konkursu „Mistrz precyzji techniki dentystycznej” 

organizowanego w SPM we Wrocławiu dla uczniów

kierunku kształcenia w zawodzie technik dentystyczny:

        Mistrzem precyzji  techniki dentystycznej w roku 2010 w klasie I  została Daria Kostyra- klasa IB.

        Mistrzem precyzji  techniki dentystycznej w roku 2010 w klasie II została Katarzyna Lech- klasa IIB.

Laureatką konkursu w roku 2011 została Karolina Lange– klasa IIB.

        Mistrzem precyzji  w roku 2012 została Karolina Lange– klasa IIIB

        Mistrzem precyzji w roku 2013 została Natalia Świtalska-klasa IIIA

        Mistrzem precyzji w roku 2014 została Małgorzata Łukasiewicz-klasa IIB

        Mistrzem precyzji  w roku 2015 została Natalia Melnarowicz– klasa IIA

        Mistrzem precyzji  w roku 2016 został Paweł Sokołowski– klasa IIA

        Mistrzem precyzji w roku 2017 została Natalia Reszewicz-klasa II A

Laureaci poszczególnych edycji konkursów „Najlepszy Modelarz” organizowanych w SPM we Wrocławiu dla słuchaczy kierunku kształcenia w zawodzie technik dentystyczny:

 ,,Najlepszy Modelarz 2022″

I miejsce Katarzyna Obara

 

,,Najlepszy Modelarz 2021″

I miejsce Urszula Kuboń

 

Słuchaczki kierunku Higienistka Stomatologiczna

wyłonione do etapu centralnego

Okręgowej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Stomatologicznych:

I Marta Urbańska

II Agata Talarczyk

III Julia Mycer

W centralnym etapie I Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Stomatologicznych w SPWŚ w Mikołowie – pani Marta Urbańska zajęła VI miejsce

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZIELNIK 2018/2019

I miejsce

Zuzanna Walczak    klasa II A TF

II miejsce

Alina Kącka     klasa II a TF

III miejsce

Katarzyna Nowak    klasa II a TF

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZIELNIK 2017/2018

I miejsce

Aleksandra Koszało    klasa II B TF

II miejsce

Klaudia Konarska     klasa II B TF

III miejsce

Patrycja Nawalany    klasa II a TF

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZIELNIK 2016/2017

I miejsce

Agnieszka Kraińska    klasa II  TF

II miejsce

Rafał Resler     klasa II TF

III miejsce

Marta Kuświk    klasa II a TF

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZIELNIK 2015/2016

I miejsce

Sara Patyk    klasa II A TF

II miejsce

Aneta Kowal     klasa II a TF

III miejsce

Monika Naumiec    klasa II a TF

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZIELNIK 2014/2015

I miejsce

Klaudia Wirska    klasa II  TF

II miejsce

Danuta Rutkowska     klasa II  TF

III miejsce

Julita Ludwiczak    klasa II  TF

I EDYCJA KONKURSU „ROZPOZNAJ ROŚLINY Z ZIELNIKA” 2013/2014

I miejsce

Monika Janik     IIa TF

Klaudia Szulc     IIb TF

Mateusz Sieńkowski     IIb TF

II miejsce

Iwona Żmuda     IIb TF

Julita Pyczak        IIb TF

III miejsce

Adam Wąchnicki IIa TF

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY ZIELNIK 2013/2014

I miejsce

Ewa Paszkowska (IIa TF)

II miejsce

Julita Pyczak (IIb TF)

III miejsce

Katarzyna Skrzypek (IIb TF)

KONKURS NA NAJLEPSZY ZIELNIK 2012/2013

I miejsce

Monika Piękna (IIa)

II miejsce

Marlena Markowska (IIb)

III miejsce

Pamela Bandyk (IIb) i Amelia Gomułka (IIb)

KONKURS NA NAJLEPSZY ZIELNIK 2011/2012

I miejsce

KAROLINA RUMIN klasa IIB TF

(nr zielnika 30 – 17 głosów)

II miejsce

MARTA KOŁODZIEJ klasa IIA TF

(nr zielnika 11 – 12 głosów)

III miejsce

MARTA ŚLIWA klasa IIB TF

(zielnik nr 32 – 11 głosów)

JUSTYNA DZIURA klasa IIA TF

(zielnik nr 5 – 11 głosów)

Laureaci dziesiątej edycji konkursu ,,Superchemik 2019″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – Superchemik 2019 – Agnieszka Popko – klasa IIB TF

II miejsce – Michał Wiercimok – klasa IIA TF

III miejsce – Monika Wilk – klasa IIB TF

 

Laureaci dziewiątej edycji konkursu ,,Superchemik 2018″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – Superchemik 2018 – Klaudia Płóciennik – klasa IA TF

II miejsce – Klaudia Konarska – klasa IIB TF

III miejsce – Piotr Nowicki – klasa IA TF

 

Laureaci ósmej edycji konkursu ,,Superchemik 2017″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – Superchemik 2017 – Konrad Markiewicz – klasa IB TD

II miejsce – Aleksandra Korczak – klasa II TF

III miejsce – Maj Rafał – klasa IA TF

 

Laureaci siódmej edycji konkursu ,,Superchemik 2016″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – Superchemik 2016 – Joanna Boruszewska – klasa I TF

II miejsce – Magdalena Bereziuk – klasa I TF

III miejsce – Aleksandra Korczak – klasa I TF

 

Laureaci szóstej edycji konkursu ,,Superchemik 2015″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – Superchemik 2015- Justyna Szul – klasa I a TF

II miejsce – Aleksandra Ubysz- klasa II  TF

III miejsce- Marta Walczak- klasa II  TF

 

Laureaci piątej edycji konkursu ,,Superchemik 2014″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – Superchemik 2014- Maja Grudziecka – klasa II b TF

II miejsce – Mateusz Sieńkowski- klasa II b TF

III miejsce- Marcin Kraśnicki- klasa II b TF

 

Laureaci czwartej edycji konkursu ,,Superchemik 2013″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – Superchemik 2013- Paula Fortuna – klasa I a TF

II miejsce – Monika Janik- klasa I A TF

III miejsce- Małgorzata Bernacka- klasa I a TF

 

Finalistami konkursu „SUPERCHEMIK 2013”, który odbył się 24 kwietnia 2013 r.:

1. Dawid Kuczewski Ia TF

2. Natalia Parzonka Ib TF

3. Iwona Żmuda Ib TF

4. Joanna Bodnar IIa TF

5. Paula Fortuna Ia TF

6. Małgorzata Bernacka Ia TF

7. Paulina Cybulska Ia TF

8. Maja Grudziecka Ib TF

9. Olga Dudycz Ia TF

10. Monika Janik Ia TF

 

Laureaci trzeciej edycji konkursu ,,Superchemik 2012″ –

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu: 

I miejsce – superchemik 2012- Kamil Korasiak – klasa I b TF

II miejsce – Aleksandra Bujak- klasa I A TF

III miejsce- Łukasz Kwiatek- klasa I b TF

 

W marcu 2011 r. odbyła się 2 edycja

konkursu chemicznego międzykierunkowego 

„Superchemik 2011 

Do konkursu przystąpiło 48 uczestników, w tym 5 osób z kierunku Techniki Dentystycznej.

I etap konkursu był pisemny i odbył się 7 marca 2011 r. o godz. 10.00. W tym etapie wyłoniono 10 najlepszych uczniów, które wzięły udział w finale konkursu. Osoby te zostały nagrodzone na kierunku T.F. podwyższeniem oceny o 1 stopień z przedmiotu Analiza leków.

Do II etapu konkursu Superchemik 2011 zakwalifikowani zostali:

1. Kamil Korasiak – Ib TF

2. Katarzyna Jarosińska – Ia TF

3. Iwona Szpruta – IIa TF

4. Anna Harazim – Ia TF

5. Gabriela Makodońska – IIa TF

6. Piotr Góralczyk – Ia TF

7. Joanna Bajrakowska  – IIb TF

8. Agnieszka Borowska – Ia TF

9. Karolina Burnecka – Ib TF

10. Karolina Drozd – Ib TF

Etap II – finał konkursu odbył się 30 marca 2011 r. o godz. 12.00 w auli przy udziale publiczności i zaproszonych gości: dyr. I.Orche, mgr A.Sadowskiej, mgr K.Staniów, mgr I.Haberla, mgr J.Nisiobędzkiej, mgr K.Przybylskiej,dr K.Buraka.

Finalistami zostali:

I miejsce i tytuł „Superchemika 2011” zdobyła Gabriela Makodońska z klasy II a T.F.

II miejsce zdobyła Iwona Szpruta z klasy IIa T.F.

III miejsce zdobyła Joanna Bajrakowska z klasy II b T.F.

Konkurs zorganizowała mgr E.Oleksy – nauczyciel na kierunku T.F.

Z pomocą w technicznym przeprowadzeniu konkursu przyszli mgr I.Haberla – nauczyciel na kierunku T.F. oraz uczniowie klasy IIa nie będący uczestnikami konkursu.

 

Laureaci pierwszej edycji konkursu ,,Superchemik 2010″

organizowanych dla słuchaczy wszystkich kierunków w SPM we Wrocławiu:

I miejsce – superchemik 2010- Karolina Stasiak – klasa I A TF

II miejsce – Beata Nowak- klasa II A TF

III miejsce- Maria Żołnierz- klasa II A TF

W szkolnym turnieju w piłce siatkowej grup męskich w

Szkole Policealnej Medycznej we Wrocławiu

w roku szkolnym 2009/2010 zdobyli:

I miejsce słuchacze klasy IB kierunku kształcenia w zawodzie technik dentystyczny

II miejsce słuchacze klasy IIA kierunku kształcenia w zawodzie technik dentystyczny

III miejsce słuchacze klasy I kierunku kształcenia w zawodzie technik elektroradiolog

Makieta pracowni RTG / TK / Radioterapii

Najlepszą makietę wykonali Paulina Powiłan i Dawid Górka z klasy I TE.

Wyróżniono pracę Mateusza Laszczyńskiego i Oliwii Pawlety z klasy III TE.

 

„Promocja szkoły”

Zwycięski projekt został wykonany przez Paulinę Powiłan z I TE.

Bluzy kierunkowe są idealnym sposobem na promocję szkoły, szczególnie w okresie jesienno-zimowym.