KIEROWNICTWO SZKOŁY

Dyrektor – mgr Iwona Orchel (pokój 13 – wejście przez sekretariat)

Wicedyrektor – dr Ewa Wróbel (pokój 36)

Kierownik szkolenia praktycznego – mgr Beata Piskozub (pokój 15 – wejście przez sekretariat)

 

TECHNIKA DENTYSTYCZNA

Grduk – Pašić Violetta grduk-pasic.violetta.dspm@wp.pl

mgr Grzegorczyk – Rużyło Agnieszka grzegorczyk-ruzylo.a.dspm@wp.pl

lek. stom. Jarosiewicz Waldemar jarosiewicz.waldemar.dspm@wp.pl

Koziarz Anna koziarz.anna.dspm@wp.pl

lic. Kruk Marcin kruk.marcin.dspm@wp.pl

mgr Orchel Iwona orchel.iwona.dspm@wp.pl

mgr Pencakowski Grzegorz pencakowski.grzegorz.dspm@wp.pl

mgr Piskozub Beata piskozub.beata.dspm@wp.pl

lek. stom. Przybylska Lucyna przybylska.lucyna.dspm@wp.pl

mgr Sadowska Aneta sadowska.aneta.dspm@wp.pl

mgr Wierzbicka Hanna wierzbicka.hanna.dspm@wp.pl

mgr Woroszkiewicz Alicja woroszkiewicz.alicja.dspm@wp.pl

mgr Zdankowska Katarzyna zdankowska.katarzyna.dspm@wp.pl

 

TECHNIKA ELEKTRORADIOLOGII

lic. Horaczko Estera horaczko.estera.dspm@wp.pl

mgr Michalska Karolina michalska.karolina.dspm@wp.pl

mgr inż. Mizera Zbigniew mizera.zbigniew.dspm@wp.pl

mgr inż. Polońska Izabela polonska.izabela.dspm@wp.pl

dr Wróbel Ewa wrobel.ewa.dspm@wp.pl

 

TECHNIKA FARMACEUTYCZNA

mgr Delinowska Renata delinowska.renata.dspm@wp.pl

mgr Oleksy Elżbieta oleksy.elzbieta.dspm@wp.pl

mgr Przybylska Krystyna przybylska.krystyna.dspm@wp.pl

 

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

mgr Lewandowska Anna lewandowska.anna.dspm@wp.pl

lek. stom. Łojewska Aneta lojewska.aneta.dspm@wp.pl

 

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

mgr Lewandowska Anna lewandowska.anna.dspm@wp.pl

lek. stom. Łojewska Aneta lojewska.aneta.dspm@wp.pl

 

OPIEKUN MEDYCZNY

 

NAUCZYCIELE MIĘDZYKIERUNKOWI

mgr Bieleń Agata (język migowy) bielen.agata.dspm@wp.pl

mgr Kubicka Elżbieta (wychowanie fizyczne) kubicka.elzbieta.dspm@wp.pl

mgr Orzechowska Elżbieta (anatomia i fizjologia; anatomia z patologią; anatomia z ratownictwem; patologia narządu żucia; patologia z elementami ratownictwa medycznego; promocja zdrowia; ratownictwo) orzechowska.elzbieta.dspm@wp.pl

mgr Pakiet Bożena (działalność gospodarcza, podstawy przedsiębiorczości) pakiet.bozena.dspm@wp.pl

mgr Radziun Mirosława (biblioteka szkolna) radziun.miroslawa.dspm@wp.pl

mgr Słowiński Przemysław (psychologia; pedagogika i etyka) slowinski.przemyslaw.dspm@wp.pl

mgr Witkowska – Brykman Joanna (język angielski zawodowy) witkowska-brykman.j.dspm@wp.pl

mgr Zięba Ewa (anatomia i fizjologia) zieba.ewa.dspm@wp.pl